Uzavírka křižovatky U Sloupu

Linka 207:

V pracovní dny šk. vyučování je od 24.06. do 28.06.2024 zaveden spoj 907 v trase Rychnov nad Kněžnou (7:00) – Černíkovice,,zámek – Černíkovice,,ZD (7:15)

Spoj 1 pojede v 8:06 z Rychnova nad Kněžnou přes Černíkovice do Třebešova a dále jako návazný spoj do Lična. Cestující směřující do Lible si přestoupí v zastávce Lično,,pekárna (8:30) na přípoj (8:36) směr Libel a Častolovice.

Spoj 8 – školní spoj je v posledním červnovém týdnu veden až ze zastávky Černíkovice,,ZD. (z Třebešova cestující využijí spoj 661265/1)

Spoj 17 je ukončen v zastávce Třebešov,,prodejna a odtud autobus pokračuje přes Černíkovice a Domašín rovnou do Rychnova nad Kněžnou.

Spoj 25 je ukončen v zastávce Třebešov,,prodejna a odtud autobus pokračuje přes Černíkovice, Domašín a Lokot do Rychnova nad Kněžnou.

Po dobu uzavírky bude veden výpomocný pár spojů v pracovní dny, včetně prázdnin: v 8:10 z Kostelce nad Orlicí přes Libel do Lična, v 8:33 z Lična přes Libel do Častolovic. Autobus tak zajistí pro obec Libel náhradu za přímé spojení mezi Rychnovem nad Kněžnou a Liblí – s přestupem.

Vlivem nárůstu jízdní doby dochází k časovým korekcím na vybraných spojích.

Jízdní řád - linka 207

 

Linka 265:

Linka je ve směru z Rychnova nad Kněžnou vedena do Lokotu a odtud do Třebešova přes Černíkovice,,zámek. V Třebešově je zastávka přemístěna poblíž obecního úřadu. Ze zastávky Třebešov,,odb.Libel již jedou spoje ve své pravidelné trase. Objízdná trasa platí pro oba směry.

Zastávku Černíkovice,,zámek obsluhují spoje v obou směrech z nástupiště č.2

Vlivem nárůstu jízdní doby dochází k úpravám časových poloh.

Jízdní řád - linka 265

 

Linka 220:

Spoj s odjezdem v 15:00 z Kostelce nad Orlicí neobslouží Libel. (opatření platí do 31.08., o prázdninách prakticky nulová poptávka). Tento spoj tak pojede ze Synkova-Slemena v dřívější časové poloze.

Jízdní řád - linka 220